Geleider Hond Plaats A B C Totaal
 1985   Waalre           
Bertus van der Meer Gillo vom Schäfersruh 16e 72 91 93 256
 1988   Nijmegen           
Peter Rootlieb Match vom Philadelphia-Haus 16e 88 92 86 276
 1989   Haaksbergen            
Frans Smit Vasco van Blitsaerd 97 91 99 287
Frans Slaman Narco van de Soerdonken 5e 95 97 95 287
Peter Rootlieb Match vom Philadelphia-Haus 8e 96 97 91 284
Andre van Eekelen Donar van Marksbourgh 25e 98 85 91 274
Ton Kraanen Glen vom Haus Larwin 37e 84 90 90 264
Wim D"Hont Socco vom Bernhardinerhof 46e 80 89 88 257
 1990    Rijnmond           
Peter Rootlieb Match vom Philadelphia-Haus 4e 100 96 91 287
Frans Smit Vasco vom Blitsaerd 5e 99 89 97 285
Andre van Eekelen Donar van Marksbourgh 9e 99 89 94 282
Koos Krul Olga von Haus Bornheim 14e 96 90 90 276
Frans Slaman Narco van de Soerdonken 18e 99 85 90 274
Erwin Reisser Igor van de Sijsjeslijmer 22e 86 91 94 271
Ton Kraanen Glen vom Haus Larwin 33e 93 80 85 258
 1991   Haaksbergen           
Koos Krul Olga vom Haus Bornheim 99 94 98 291
Andre van Eekelen Dali van Huize Simons 7e 96 93 96 285
Peter Rootlieb Match vom Philadelphia-Haus 10e 99 95 90 284
Ton Kraanen Gelen vom Haus Larwin 20e 94 93 89 276
 1992   Bemmel           
Cor Bos Lex van de Sijsjeslijmer 15e 85 92 98 275
Andre van Eekelen Dali van Huize Simons 17e 92 93 90 275
Peter Rootlieb Match vom Philadelphia-Haus 22e 92 96 85 273
Gerrit de Bakker Dexter van Beek en Kamp 32e 85 92 90 367
Koos Krul Olga vom Haus Bornheim 38e 88 87 87 262
 1993   Kaatsheuvel           
Cees Hooijman Falco vom Haus Kalbach 7e 99 88 94 281
Andre van Eekelen Dali van Huize Simons 9e 98 94 87 279
Sjaak Bakker Donna von der reiherwiesse 19e 95 85 92 272
Gerrit de Bakker Dexter van Beek en Kamp 22e 93 85 93 271
Joop Beumer Olko von Haus Antverpa 28e 92 79 97 268
Co How Lex van de Sijsjeslijmer 33e 73 95 97 265
Lex Krijgsman Ora vom Peko Haus 37e 77 96 91 264
Elly Bangma De-Seffe von der Reiherwiesse 42e 96 72 91 259
 1994   Haaksbergen           
Andre van Eekelen Dali van Huize Simons 100 98 90 288
Joop Beumer Olko von Haus Antverpa 99 90 97 286
Co How Lex van de Sijsjeslijmer 4e 98 91 96 285
Tanja Mannet Wandor vom Prinzenrain 10e 92 95 93 280
Peter Rootlieb Nico Akbar 18e 94 90 92 276
Dick Limburg Toto vom Haus Bornheim 23e 86 94 93 273
Cees Hooijman Falco vom Haus Kalbach 24e 98 80 94 272
  1995   Nijmegen            
Peter Rootlieb Nico Akbar 99 93  98  290 
Andre van Eekelen Wandor vom Prinzenrain  93  96  99  287 
Co How Lex van de Sijsjeslijmer  5e  96  90  98  284 
Gerry van Duijse Collin vom Schloss Zweibruggen  8e  92  93  97  282 
Cees Hooijman  Falco vom Haus Kalbach  13e  97  96  97  279 
Lex Krijgsman  Ora vom Peko Haus  14e  88 93  97 278 
Monica reisser  Bella zum Stern Dreieck  15e  95  87  95  277 
Joop Beumer  Olko von Haus Antverpa  21e  98  96  90  274 
Dick Limburg  Toto vom Haus Bornheim  29e  88  84  98  270 
Pascale Reisser  Exor op de Hyde  33e  95  84  88  267 
 1996   Haaksbergen            
Co How Champ vom Bärenfang 100  100  94  294
Andre van Eekelen      99  93  96  288 
Gerry van Duijse  Collin vom Schloss Zweibruggen  4e  95  96  96  287 
Cees Hooijman  Falco von Haus Kalbach  11e  97  91  94  282 
Co How Lex van de Sijsjeslijmer 17e 84 94 97 275
Pascale Reisser Exor op de Hyde 26e 98 85 88 271
Dick Limbirg Tooto vom Haus Bornheim 41e 75 86 96 256
 1997   Delfzijl           
Flip van Someren Daro vom Santa Maria 97 95 96 288
Co How  Champ vom Bärenfang  5e  92  97  94  283 
Gerry van Duijse Collein vom Schloss Zweibruggen 8e 97 90 94 281
Pascale Reisser Exor op den Hyde 14e 94 89 94 277
Monica Reisser Bella zum Stern Dreieck 19e 90 91 94 275
Joop Tjipjes Elan van de Losse Landen 34e 82 93 91 266
 1998   Schijndel           
Bob Jonker Django fan de Nijhe 4e 98 95 94 287 
Co How  Champ vom Bärenfang  9e  99  95 90  284 
Nel Tjipjes Onix van Staalhamer  17e  96  90  95  281 
 1999   Eemsmond           
Nel Tjipjes Onix van Staalhamer 6e 99 92 96 287
Bob Jonker Django fan de Nijhe 18e 94 92 96 281
Peter Rootliep Gaika vom Haus Bornheim 19e 95 92 94 281
 2000   Spijkenisse           
Co How Apoll am Brenkelberg 6e 100 96 90 286
Bob Jonker Django fan de Nijhe 9e 99 91 94 284
Nel Tjipjes Onix van Staalhamer 16e 95 92 94 281
Piet van Harlingen Branco van de Jellexhoeve 42e 82 90 93 264
Evelien Hummel Urak van de Herdgang 45e 80 91 90 261
Andre van Eekelen Hristo von der Reiherwiesse 54e 65 86 87 238
 2001   Lichtenvoorde           
Co How Pilot vom Bärenfang 100 93 96 289
Nel Tjipjes Onix van Staalhamer 14e 97 91 96 284
Bob Jonker Django fan de Nijhe 26e 95 92 88 275
Piet van Harlingen Branco van de Jellexhoeve 36e 94 80 94 268
 2002   Nijmegen           
Bob Jonker Django fan de Nijhe 25e 95 80 91 266
 2003   Lichtenvoorde           
Co How Pilot vom Bärebfang 16e 100 83 92 275
Jeroen Schol Condor van de Zuiderdreef 21e 89 83 97 269
Andre Bindervoet Amigo vom Bärhof 25e 98 84 84 266
Flip van Someren Zapp van de Moezebulte 37e 96 34 Dis %
 2004   Leeuwarden           
Peter Rootlieb Chico van Jerolinshof 14e 91 91 92 274
Andre Bindervoet Amigo vom Bärhof 20e 82 91 94 267
Andre van Eekelen Jarzinho von der Reiherwiesse 28e 45 84 91 220
Jeroen Schol Condor van de Zuiderdreef 31e 0 90 86 176
 2005   Leeuwarden           
Andre van Eekelen Jarzinho von der reiherwiesse 8e 99 86 94 279
Peter Rootlieb Chico van Jerolinshof 17e 98 86 87 271
Wally Duifhuizen Amigo vom Bärhof 21e 97 92 81 270
Gerry van Duijse Irian von der Reiherwiesse 26e 91 82 92 265
 2006   Leeuwarden           
Sjacky Cnossen Cashan vom Cap Arkona 4e 98 91 92 281
Ed Brands Shadow van Zunderland 16e 92 84 96 272
 2007   Leeuwarden           
Co How Ux vom Barbatus 97 94 91 282
Ed Brands Shadow van Zunderland 10e 89 90 96 275
 2008   Leeuwarden           
Nel Tjipjes Valerie vom Eifelgrund 13e 93 85 92 270
 2009   Apeldoorn           
Sjacky Cnossen Macho van Haus Silma 7e 88 96 91 275
Peter Rootlieb Aiko van de Nieuwe Wereld 17e 80 92 90 262
Ed Brands Shadow van Zunderland 29e 88 85 86 259
Juriaan van Dijk Kylath von der Reiherwiesse  % 58% 85 79 %
 2010   Apeldoorn           
Peter Rootlieb Aiko van de Nieuwe Wereld 96 94 94 284
Sjacky Cnossen Macho van Haus Silma 4e 99 93 90 282
Nel Tjipjes Kyra van Hamersslag 21 94 87 87 268
Astrid Kenter Quincy Gioia von Haus Kalbach  % 22% 50% 84 %
 2011   Tilburg           
Sjacy Cnossen Macho van Haus Silma 96 90 92 278
Nel Tjipjes Kyra van Hamersslag 6e 97 86 93 276
Andre van Eekelen Kylath von der Reiherwiesse 18e 89 87 92 268
 2012   Kringgroepen Zuid-Holland           
Andre van Eekelen Kylath von der Reiherwiesse X X X X Gebl.
 2013   Apeldoorn           
Nel Tjipjes Kyra van Hamersslag % 89 67% 86 %
 2015   Apeldoorn           
Wally Duifhuizen Silke van Haus Silma 15e 82 80 84 246
Sjacky Cnossen Pablo van Hamersslag % 61% 93 94 %
Ed Brands Biko von Semrowplatz % 65% 84 92 %
 2016   Apeldoorn           
Sjacky Cnossen Pablo van Hamersslag 86 96 89 271
 2017   Apeldoorn           
Sjacky Cnossen Pablo van Hamersslag 97 87 97 281
Hein Deeben Tess van Hamersslag % 50% 95 85 %
             
             
             
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com

Online: Vandaag 18 - Gisteren 29 - Deze week 74 - Deze maand 507 - Sinds 11 mei 2009: 59981

Currently are 21 guests and no members online